אבני מדרך

אבני מדרך
אבנים משתלבות

דמיינו את גינת ביתכם עם צמחייה עשירה ומרשימה ובין הצמחים שבילים עם אבנים טבעיות בשלל צורות וטקסטורות. לא חייבים רק לדמיין זאת מכיוון שניתן להתקין אבני מדרך בגינה, בחצר או בחניה וליהנות מעיצוב מושלם וממראה טבעי ונעים לעין. למעשה, השימוש באבנים החל כבר בתקופת המאיה כאשר המקומיים סללו שבילי הליכה ויצרו מדרגות מאבנים טבעיות על מנת לטפס בנוחות למקדשים שנמצאו בפסגות הרי האנדים. לכן, אם גם אתם מעוניינים לשדרג את הגינה או החצר כדאי להגיע למתחם העיצוב "אבן אוטופיה", במקום מבחר עצום ומגוון של אבני מדרך במחירים ללא תחרות.

אבני פסיעה ללא הכנת תשתית

כדאי לדעת כי בשנים האחרונות ניתן לראות גינות רבות מעוצבות עם אבני מדרך שנועדו ליצירת שבילים ומשטחים מרוצפים בחצר הבית ובגינות הנוי. קל להתקין את האבנים בגינה מאחר ואין צורך להכין תשתית מיוחדת כמו בטון. בין האבנים ניתן לפזר טוף, חלוקי נחל או כל אבן קטנה אחרת על מנת ליצור שביל מרהיב ביופיו. האפשרות הנוחה והמהירה להניח אבני מדרך ישירות על הקרקע מאפשרת לכל אחד ואחת להכין שביל הליכה בעיצוב אישי ובהתאמה לגינה. מכיוון שלרוב לא מקבעים את האבנים הרי ניתן לשנות את מיקומן מעת לעת, וליצור שביל חדש בעיצוב שונה.
ניתן להשיג אבני מדרך במגוון גדלים, גוונים, חומרים, עוביים, טקסטורות וצורות. במתחם העיצוב "אבן אוטופיה" תיהנו ממבחר ענק של אבני פסיעה ביניהן אבנים מצפחה, מגרניט, כורכר, גיר, שיש, וישנם דגמים מיוחדים המיוצרים מאדני רכבת, מבולי עץ אורן או אקליפטוס ודגמי אבנים מיציקת בטון. יש לציין כי ניתן לבחור אבני מדרך מאבן טבעית אותה מקלפים בטבע באמצעות מקושים ואזמלים, מאבן טבעית מנוסרת או אבני פסיעה יצוקות במידה אחידה וסימטרית. אפשר לבחור אבנים יצוקות בשלל צורות וגוונים, בין היתר בצורת פרחים, חיות, כף יד ועוד.

אבני מדרך נועדו למטרות עיצוב הגינה או החצר וליצירת שבילי הליכה נוחים המשמשים לפסיעה בתוואי הגינה ללא צורך להתבוסס בבוץ או להרטיב את כפות הרגליים אחרי השקיה. עם זאת, ניתן לרצף את השטח עם אבני מדרך וליצור שביל גישה מרוצף למחסן, לחניה או לבית, וכמו כן ניתן לרצף שטח מסוים בגינה לעמדת ברביקיו, למטבח חיצוני, לפינת ישיבה או זולה וכדומה.

מבחר ענק באוטופיה

כאמור, אבני המדרך מאפשרים לכם לעצב את הגינה/חצר וליצור שבילי גישה נוחים ומעוצבים. במתחם העיצוב "אבן אוטופיה" תיהנו ממבחר ענק של אבני מדרך, חלק מהאבנים מיוצרות בארץ וחלקן מיובאות ממדינות שונות ברחבי העולם. במתחם העיצוב תיהנו מייעוץ מקצועי ומסיוע לבחירת אבני מדרך בהתאמה לגינה, לדרישות ולחלום שלכם, ואנו מתחייבים למחירים אטרקטיביים.