אבן טבעית

אבן טבעית

החלום לעצב את הבית והגינה עם אבן טבעית משותף לכולם וכיום קל להפוך את החלום למציאות מאחר ויש מבחר עצום של אבנים טבעיות מהארץ ומהעולם. כאשר מדברים על אבן טבעית כדאי לדעת כי ישנם אבני שיש כמו חברון וחלילה ויש אבנים טבעיות כמו אלמון, הוליסטון, כורכר, מצפה וסוגים נוספים. כדי לממש את החלום כל שעליכם לעשות הוא להגיע למתחם העיצוב "אבן אוטופיה". במתחם העיצוב תיהנו ממבחר עצום של אבנים טבעיות בשלל מרקמים, גוונים, צורות וגדלים.

יישומים רבים ומגוונים

עיצוב הבית עם אבן טבעית מעניק אווירה ייחודית ומקרב את הטבע אליכם. לאבנים הטבעיות מרקם יפהפה ההולך ומשתבח עם השנים, בדיוק כמו יין טוב. ניתן ליישם אבן טבעית למגוון רחב של שימושים לעיצוב הבית, הגינה והחצר. כיום, ניתן לראות קירות חיצוניים ופנימיים אשר מחופים באבן טבעית יפה ומרשימה, וכן גדרות מחופים באבן, ריצוף מרהיב ביופיו, שבילים בגינה ועוד מגוון יישומים. האבנים הטבעיות מוסיפות יוקרה לבית ולגינה והן מעניקות אווירה טבעית, חמה ומרגיעה.

פתרונות עיצוב לגינה ולבית

מאז ומתמיד שימשה אבן טבעית כחומר בנייה ונעשה בה שימוש נרחב לעיצוב הבתים. בשנים האחרונות חזרו האבנים הטבעיות למרכז הבמה וכיום כל אדם שמעצב את ביתו נוהג לשלב אבן טבעית לחיפוי קירות פנים ו/או חוץ וכן ליישומים נוספים. האבן הטבעית מוסיפה אווירה יוקרתית וייחודית וניתן לשלב בין אבנים שונות כדי ליצור עיצוב מרהיב ביופיו וייחודי בהתאמה מלאה לטעם האישי ולקו העיצובי בו מעוניינים.

כאמור, אבן טבעית מגיעה בשלל מרקמים, גדלים וגוונים והיא מעניקה תחושה חמה ונעימה יותר בהשוואה למשטחי שיש או אריחי קרמיקה. עם אבנים טבעיות ניתן להשיג עיצובים מרהיבים ומיוחדים ויש אפשרות לשלב בין אבנים שונות ברמת גימור המתאימה ליישום- ריצוף, חיפוי וכד'. חשוב לדעת כי חיפוי קירות חיצוניים או פנימיים עם אבנים טבעיות מעניק יתרונות נוספים מעבר לעיצוב המרשים והייחודי, מאחר והאבן מבודדת היטב רעשים, חום וקור, וכן היא עמידה בפני רטיבות ולחות.

מחירים מפתיעים באוטופיה

אבן טבעית מהווה בחירה נכונה וטבעית לכל מי שמעוניין לעצב או לחדש את ביתו. האבן מתאימה למגוון רחב של יישומים בבית ובגינה אך יש לבחור באבן איכותית ועמידה. במתחם העיצוב "אבן אוטופיה" תיהנו ממבחר עצום של אבנים טבעיות בשלל מרקמים וגוונים, כולן מאיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים. צוות אוטופיה מייעץ ומסייע לכל לקוח לקבל החלטה נכונה לבחירת אבנים טבעיות, וחשוב לזכור כי האבן מלווה אתכם לאורך שנים ארוכות.